Logo
Online Puzzle Games
EN DE ES PL

≡ ► ◄ ▲

Shikaku po polsku

EN DE ES PL
Easy Medium Hard Expert
Rozpocząć grę
Tryb dzienny

Co jest Shikaku dnia

Shikaku, znana również jako Gra w prostokąty, to logiczna gra logiczna, w której wypełniasz siatkę liczbami, dzieląc obszar na prostokąty w oparciu o wskazówki numeryczne, co stanowi wyzwanie dla Twoich umiejętności rozwiązywania zagadek.

Możesz grać w trybie dziennym z nowym wyzwaniem każdego dnia lub w trybie nieograniczonego Shikaku

Jak grać w grę dnia Sikaku

 • Musisz podzielić siatkę na części prostokątne i kwadratowe, tak aby każdy element zawierał dokładnie jedną liczbę, a liczba ta przedstawiała pole prostokąta.
 • Pulpit: kliknij i przeciągnij, aby narysować prostokąt. Kliknij prawym przyciskiem myszy, aby usunąć prostokąt.
 • Urządzenie mobilne: wybierz punkt początkowy, a następnie naciśnij miejsce, w którym chcesz narysować prostokąt. Naciśnij i przytrzymaj, aby usunąć prostokąt.
 • Logo de YouTube film kwalifikacyjny

  Zasady Shikaku

  Shikaku rozgrywa się na prostokątnej siatce. Niektóre kwadraty siatki są ponumerowane. Celem jest podzielenie siatki na części prostokątne i kwadratowe, tak aby każdy element zawierał dokładnie jedną liczbę, a liczba ta przedstawiała pole prostokąta.

  Przykłady łamigłówek Shikaku

  Istnieje wiele przykładów gry w Shikaku, ale przedstawiamy kilka wizualnych przykładów ruchów Shikaku, które pomogą Ci nauczyć się grać Shikaku.

  Często zadawane pytania

  Co to jest łamigłówka Shikaku?

  Gra Shikaku to wciągająca łamigłówka logiczna, w której wypełniasz siatkę liczbami, dzieląc obszar na prostokąty w oparciu o wskazówki numeryczne, co stanowi wyzwanie dla twoich umiejętności rozwiązywania zagadek.

  Jak grasz w grę Shikaku?

  Aby zagrać w łamigłówkę Shikaku, musisz wypełnić siatkę liczbami. Każda liczba wskazuje, ile komórek powinien mieć prostokąt zawierający tę liczbę. Prostokąty nie mogą się nakładać i musisz wypełnić całą siatkę, przestrzegając tych zasad.

  Kiedy wygrywasz w Shikaku Online?

  Wygrywasz w grze Shikaku, gdy wypełnisz siatkę zgodnie z zasadami i wypełnisz wszystkie prostokąty zgodnie ze wskazówkami numerycznymi, nie nachodząc na siebie ani nie pozostawiając pustych komórek. Celem jest logiczne i skuteczne rozwiązanie zagadki.

  Ile jest rodzajów Shikaku?

  Gra Shikaku ma różne warianty i rozmiary siatki, co skutkuje różnymi typami Shikaku. Niektóre popularne wersje to Shikaku 4x4, 6x6, 8x8 i inne. Każdy wariant stanowi wyjątkowe wyzwanie i wymaga różnych strategii.